Teslimat ve İade

 

İnternet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve ganitto.com üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.

 

www.ganitto.com’dan yaptığınız alışverişlerde sepet tutarı 75₺ ve üzeri olduğunda (kampanya kapsamında) siparişiniz kargo ücreti alınmadan gönderilmektedir.

 

www.ganitto.com da yaptığınız alışverişler, fiziksel yapısına göre İstanbul içine  1- 3 iş günü içerisinde, İstanbul dışındaki tüm şehirlere siparişi takip eden 1- 5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması veya firmaların ücret tarifesi üzerinden faturanıza yansıtılarak ulaştırılır. Satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir veya fiziksel teslimat gerektirmeyebilir.

 Hafta sonu Siparişleri

Cuma günü öğlen 12.00 den önce verilen siparişler, cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Kargo firmasının faaliyet gösterdiği lokasyona bağlı olarak pazartesiye de sarkabilir. Cuma günü 17.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Bankanın yanındaki bina, 3. Kat)

 

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

 

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren yedi 7 günlük süre içinde koşulsuz, şartsız iade edebilirsiniz.

 

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

– Ürünün faturası,

– İade formu,

– 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Bize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce 0850 307 2825 numaralı Tüketici Hattımızı arayarak süreci başlatabilirsiniz. Müşteri hizmetleri departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen ürünü faturası, orijinal kutusu ve ambalajı ile tarafımıza gönderiniz.  Orijinal kutu ve ambalajının eksiksiz ve hasarsız olması şarttır. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

 

Abone Ol!

Bizden haberdar ol

WhatsApp!
1